7.sınıf ingilizce ders

Çocuğum İngilizce Bilmeli !


Sayın Veli;

Sizde çocuğum ingilizce bilmeli diyorsanız; çocuğunuz temel ingilizce eğitimini eksiksiz olarak, en modern yöntemlerle alırken konuşmasını da istiyorsanız
doğru yerdesiniz.

7.sınıf ingilizce ders + 7.sınıf ingilizce ders
Online Skype
Üzerinden
+ 7.sınıf ingilizce ders
Amerikalı Eğitmenlerimizle
= Öğrenci Ekranları
Kolay Erişim ve Kullanım
Çocuğunuzdaki Gelişimi Farkedin.

Günümüz koşullarında ilköğretim ingilizcesi olarak bilinen TEMEL İNGİLİZCE Türkiye'de 4.cü SINIF'tan itibaren eğitim planına alınmıştır. 10 yaş ve üzerinde olan bu öğrencilerin bir çoğu okul eğitiminde ingilizce dili dersini yanlış müfredat ve eğitmen eksiklikleri v.b sebeplerden dolayı tam olarak alamamaktadır.

7sinifingilizce.com olarak bu eksikliği ortadan kaldırmak, daha modern yöntemlerle kalıcı eğitim vermek, gelecek nesillerimizi dünyanın her yerinde iletişim kurabilecek bir seviyeye getirebilmek için AMERİKALI EĞİTMENLER vasıtası ile ONLINE İNGİLİZCE DERSLERİNİ çocuğunuza ve size sunuyoruz.
7.sınıf ingilizce Amerikalı eğitmenlerden Veli olarak çocuğunuzun gelişimini her aşamada adım adım takip ederek eğitim programının çocuğunuz üzerindeki etkisini ölçebilir ve değerlendirebilirsiniz. Ders sonrasında dersin ses kaydına ulaşabilir çocuğunuzun nasıl konuştuğunu, konuşmasındaki eksiklikleri, telaffuz hatalarını MP3 olarak dinleyebilir ve eğitmen değerlendirmelerini okuyabilirsiniz.


» Hakkımızda
» Hedeflerimiz
» Çocuklara İngilizce
» E-Kitap Örnekleri

» Nasıl Çalışır?
» Öncelikleri Nelerdir?
» Kimler Kullanabilir?
» Faydaları Nelerdir?

» Velilere Özel
» Öğrenci Yorumları
» Banka Hesap Bilgileri
» Sıkça Sorulan Sorular
» Skype İndir

» Bize Ulaşın
» Ücretsiz Deneme Araması
» Kullanım Sözleşmesi
» Garanti Koşulları İptal ve İade
» Tüketici Yasası
7.sınıf ingilizce
 
7.sınıf ingilizce
http://www.4sinifingilizce.com http://www.5sinifingilizce.com http://www.6sinifingilizce.com http://www.7sinifingilizce.com http://www.8sinifingilizce.com http://www.9sinifingilizce.com http://www.10sinifingilizce.com http://www.11sinifingilizce.com http://www.12sinifingilizce.com
7.sınıf ingilizce
© 2012 7sinifingilizce.com, bir Konuşarak Öğren hizmetidir.
Online İngilizce İngilizce Kursu